Search results for "schneider electric lc1d32kue tesys"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Brands
3 results
SCHNEIDER ELECTRIC
21968 Products
ELECTRIX UK
2 Products
APC by Schneider Electric
659 Products
Categories
1 results
Monitoring Relays
205 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
196.64
Schneider
Electric
LC1D32KUE
Contactor,
Tesys
Deca, 3P(3 No), Ac-3/Ac-3E, 0 to 440V, 32A, 100 to 250Vac/Dc Coil
Schneider
Electric
LC1D32KUE
Contactor,
Tesys
Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 32A, 100...250V AC/DC Coil, Screw Clamp Terminals