Search results for "schneider electric lc1d12t7"
Brands
3 results
SCHNEIDER ELECTRIC
21968 Products
ELECTRIX UK
2 Products
APC by Schneider Electric
659 Products
Price: Low to High
50.74
Schneider
Electric
LC1D12T7
Contactor, Tesys Deca, 3P(3No), Ac-3/Ac-3E, <=440V, 12A, 480V Ac 50/60Hz Coil
Schneider
Electric
LC1D12T7
Contactor, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 12A, 480V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals