Search results for "pro mc0805x475k160ct cap 10"
Brands
4 results
Pro Power
812 Products
Wrap-Pro
4 Products
Cut Pro
42 Products
MULTICOMP PRO
49409 Products
MOQ: 5
0.11
Multicomp
Pro
MC0805X475K160CT
Cap
, 4.7µF, 16V,
10
%, X5R, 0805
MOQ: 100
0.11
Multicomp
Pro
MC0805X475K160CT
Cap
, 4.7µF, 16V,
10
%, X5R, 0805
MOQ: 3000
0.31
MC0805X475K160CT
, 4.7µF, 16V,