Search results for "mcsh18b152k160ct 16v 10"
Products
2 results
Brands
Page 1 of 1
Price: Low to High
MOQ: 10
0.13
Multicomp Pro
MCSH18B152K160CT
Cap, 1500PF,
16V
10
%, X7R, 0603
MOQ: 10
0.13
Multicomp Pro
MCSH18B152K160CT
Cap, 1500PF,
16V