Search results for "lc1d32kue tesys deca 3p"
Categories
1 results
Electrical Power Testing
101 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
196.64
Schneider Electric
LC1D32KUE
Contactor,
Tesys
Deca
3P
(3 No), Ac-3/Ac-3E, 0 to 440V, 32A, 100 to 250Vac/Dc Coil
Schneider Electric
LC1D32KUE
Contactor,
Tesys
Deca
3P
(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 32A, 100...250V AC/DC Coil, Screw Clamp Terminals