Search results for "electric lc1dt80abbe contactor tesys"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Brands
1 results
ELECTRIX UK
2 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
758.00
Schneider
Electric
LC1DT80ABBE
Contactor
Tesys
Deca, 4P(4NO), AC-1, <=440V, 80A, 24V Dc Coil, Everlink Btr Screws
Schneider
Electric
LC1DT80ABBE
Tesys
Deca,
Contactor
, 4P(4 No), Ac-1, 0 to 440V, 80A, 24V Dc Coil, Everlink