Search results for "electric lc1dt60ap7 contactor ac"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Brands
1 results
ELECTRIX UK
2 Products
Products
2 results
Price: Low to High
495.04
Schneider
Electric
LC1DT60AP7
Contactor
, 230 V
Ac
Coil, 4-Pole, 60 A, 4NO
Schneider
Electric
LC1DT60AP7
Contactor
, Tesys Deca, 4P(4 No),
AC
-1, <=440V, 60A, 230V