Search results for "electric lc1d95n7 contactor tesys"
1 results
ELECTRIX UK
2 Products
Products
3 results
Price: Low to High
495.23
Schneider
Electric
LC1D95N7
Contactor
Tesys
Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 95A, 415V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider
Electric
LC1D95N7
Tesys
D
Contactor
- 3P(3 No) - AC-3 - <lt/>= 440 V 95 a - 415 V Ac 50/60 Hz Coil
LC1D95N7
Deca,
, 3P (3No), Ac-3/Ac-3E, <=440V, 95A, 415V Ac 50/60Hz Coil