Search results for "electric lc1d95e7 contactor tesys"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Brands
1 results
ELECTRIX UK
2 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
495.23
Schneider
Electric
LC1D95E7
Contactor
Tesys
Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 95A, 48V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider
Electric
LC1D95E7
Tesys
Deca,
Contactor
, 3P (3No), Ac-3/Ac-3E, <=440V, 95A, 48V Ac 50/60Hz Coil