Search results for "electric lc1d115q7 contactor tesys"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Brands
1 results
ELECTRIX UK
2 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
612.34
Schneider
Electric
LC1D115Q7
Contactor
Tesys
Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 115A, 380V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider
Electric
LC1D115Q7
Contactor
Tesys