Search results for "current breaker 40a a9r74240"
Specification Tables
1 results
Circuit Breaker
19 Items
Products
3 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
64.23
Schneider Electric
A9R74240
Residual
Current
Circuit
Breaker
(rccb), Acti9 Iid, 2P,
40A
, Ac Type, 300mA
Schneider Electric 300ma 2 Pole Iid Residual
Current
Circuit
Breaker
40a
A9R74240