Search results for "SMBJ48A-13-F"
Products
10,000+ results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 15
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
0.66
Multicomp Pro
SMBJ48A-13-F
Diode, Tvs, 600W, 48V, Unidirectional, DO-214AA
Multicomp Pro S1K-13-F Rectifier, 800V, 1A, DO-214AC