Search results for "MCSJK-7I-14.31818-10-30-60-B-30"
Products
10,000+ results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 15
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
0.63
Multicomp Pro
MCSJK-7I-14.31818-10-30-60-B-30
Crystal, 14.31818MHZ, 10PF, 5MM X 3.2MM
0.63
Multicomp Pro