Search results for "MCSDC0805-180MU"
Products
13 results
Price: Low to High
0.64
Multicomp Pro
MCSDC0805-180MU
Inductors, 18UH, 20%, Smd
0.64
Multicomp Pro
MCSDC0805-180MU
Inductor, 18UH, 1.6A, +20%