Search results for "MCSDC0604-470KU"
Specification Tables
1 results
Surface Mount Inductors
400 Items
Products
18 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
0.56
Multicomp Pro
MCSDC0604-470KU
Inductors, 47UH, 10%, Smd
0.56
Multicomp Pro
MCSDC0604-470KU
Inductance:47µH