Search results for "LY4-AC240"
Categories
1 results
IT Accessories
2340 Products
Products
13 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
32.48
Omron
LY4-AC240
Relay, 4PDT, 240VAC, 30VDC, 10A
Omron MKS2PI AC240 Relay, Dpdt, 250VAC, 30VDC, 10A
Omron MKS2PIN AC240 Relay, Dpdt, 250VAC, 30VDC, 10A
Omron PT14-0 Socket, Pcb, LY4, Relay
Omron LY4-AC120 Relay, 4PDT, 240VAC, 30VDC, 10A
Omron LY4-0-DC24 Relay, 4PDT, 240VAC, 30VDC, 10A
Omron Industrial Automation PT14 Socket, Chassis, LY4 Relay
Omron LY4 Relay Power 48VDC 4P
Omron LY4 Relay Power 24VDC 4P
Omron LY4 DC24 Contact Configuration:dpdt
Omron LY4 Relay Power 200/220VAC 4P
Omron LY4 DC12 Relay, 4PDT, 240VAC, 30VDC, 10A
Omron LY4 230 VAC Relay, 4PDT, 240VAC, 30VDC, 10A