Search results for "LC1D65AE7"
Categories
1 results
IT Accessories
2340 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
372.23
Schneider Electric
LC1D65AE7
Contactor, Tesys Deca, 3P(3 No), AC-3/AC-3e, <=400V, 65A, 48V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider Electric
LC1D65AE7
LC1D Series Contactor, 48 V Ac Coil, 3-Pole, 65 A, 30 Kw, 3NO, 690 V Ac