Search results for "LC1D12G7"
Categories
1 results
Led Lights
684 Products
Products
3 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
MOQ: 240
53.56
Schneider Electric
LC1D12G7
Contactor, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 12A, 120V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
MOQ: 240
Schneider Electric
LC1D12G7
LC1D12G7
LC1D Series Contactor, 110 V Ac Coil, 3-Pole, 12 A, 3NO, 690 V Ac