Search results for "EWSA-PT100"
Specification Tables
1 results
RTD Sensors
139 Items
Categories
2 results
Air Quality Meters
25 Products
Electrical Power Testing
101 Products
Products
226 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 4
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
474.69
Omega
EWSA-PT100
. Rtd Air Temperature Sensor, 100 Ohm, 30V
Omega
EWSA-PT100
-TX. Rtd Air Temperature Sensor, 100 Ohm, 30V
EWSA-PT100
Rtd Probe, 100 Ohm, -50 to 85DEG C
Rs Pro 1852290 Temperature Transmitter PT100 Input, 12 ? 36 V Dc
Rs Pro 1852284 Temperature Transmitter PT100 Input, 12 ? 36 V Dc
Rs Pro 3630216 Temperature Transmitter PT100 Input, 10 ? 30 V Dc, 0 ? +70 °c
Rs Pro 3630238 Temperature Transmitter PT100 Input, 10 ? 30 V Dc, 0 ? +70 °c