Search results for "C-CFJFNS20-200"
Products
10,000+ results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 15
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
14.58
Misumi
C-CFJFNS20-200
Leveling Mounts Metal Pad for Heavy Load
7.09
Multicomp Pro 52N12T944(200/160) Thermal Switch, Nc, 200°C
Omron Industrial Automation E5C2-R20K 200'C Temperature Controller, 200C
Baumer Temperature Gauge ( 200 Deg C )
Rs Pro 8275906 Type K Thermocouple Wire, 25m, Silicone Rubber Insulation, +200°C Max, 7/0.2mm
Rs Pro 8275915 Type K Thermocouple Wire, 50m, Silicone Rubber Insulation, +200°C Max, 7/0.2mm
Multicomp Pro 55H12T944(250/200) Thermal Switch, Nc, 250°C
Rs Pro 8275902 Type J Thermocouple Wire, 25m, Silicone Rubber Insulation, +200°C Max, 7/0.2mm
Rs Pro 7898576 Heatsink, Universal Rectangular Alu, 0.59°C/W, 200 X 125 X 50mm
Rs Pro 9033090 Heatsink, Universal Square Alu, 0.23°C/W, 200 X 200 X 15mm, Pcb Mount
Omega RTD-860 Rtd Sensor, -200 to 230DEG C
Omega 1PT100KN1515CLA. Platinum Rtd, 100 Ohm, -200 to 600DEG C
Omega 1PT100KN815. Platinum Rtd, 100 Ohm, -200 to 600DEG C
Rs Pro 7898564 Heatsink, Universal Rectangular Alu, 0.9°C/W, 200 X 96 X 40mm, Clamp
Rs Pro 9033107 Heatsink, Universal Rectangular Alu, 0.07°C/W, 200 X 300 X 83mm, Pcb Mount
Rs Pro 9033157 Heatsink, Universal Rectangular Alu, 0.31°C/W, 200 X 150 X 25mm, Pcb Mount
Rs Pro 9033179 Heatsink, Universal Rectangular Alu, 0.14°C/W, 200 X 250 X 30mm, Pcb Mount
Omega HH804 Rtd Thermometer, -200 to 800DEG C
Omega HHC201 Temp Thermometer, -200 to +1372DEG C
Omega HH11C Temp Thermometer, -200 to +1372DEG C
Omega HH802U Digital Thermometer, -200 to 1370DEG C
Omega HH378 Temp Thermometer, -200 to 1372DEG C
Omega HH801A Temp Thermometer, -200 to 1372DEG C
Omega HH503 Temp Thermometer, -200 to 1370DEG C
Omega HH800A Digital Thermometer, -200 to 1372DEG C
Rs Pro 9033141 Heatsink, Universal Rectangular Alu, 0.08°C/W, 200 X 215 X 77mm, Pcb Mount
Rs Pro 9033084 Heatsink, Universal Rectangular Alu, 0.48°C/W, 200 X 100 X 15mm, Pcb Mount
Rs Pro 9033163 Heatsink, Universal Rectangular Alu, 0.4°C/W, 200 X 66 X 40mm, Pcb Mount
Omega HH11C. Thermometer, 1 I/P, -200 to +1372DEG C
Omega HH12C. Thermometer, 2 I/P, -200 to +1372DEG C
Enquire us
Showy W.t 1/2" Plastic C/c Stop Cock 6152 (6152-200)
Multicomp Pro TS-200S R Capillary Thermostat, 50-200 Deg C, 20A