Search results for "ATV930U75N4"
Categories
1 results
Multimedia Electronics
65 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
Schneider Electric
ATV930U75N4
Variable Speed Drive, 7.5 Kw, 3 Phase, 400 V Ac, 10.5 A, 13.8 A, ATV930 Series
Schneider Electric
ATV930U75N4
Variable Speed Drive, Altivar Process ATV900, ATV930, 7.5kW, 400 to 480V, With Braking Unit, IP21