Search results for "SA1-RTD-4W-80-TA4F"
Categories
1 results
Adhesive & Packing Tapes
110 Products
Products
2,958 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 7 of 15
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
360.98
Omega SA1-K-72-SC Thermocouple, Type K, 2M, 175DEG C
Omega SA1-T-72-SC Thermocouple, Type T, 2M, 175DEG C
Omega WS81 Rtd Sensor, 100 Ohm, -50 to 600DEG C
Lumapro 6CGL7 Extsgn Emlt Plst Sld Ld Ac Indsct 5.4W
Omega PR-21D-3-100-A-1/8-0300-M12-1 Rtd Probe, PT100, 1/8", 3", 316L Ss
Omega
SA1-RTD-4W-80-TA4F
. Rtd Sensor, 2M, -73 to 260DEG C
Rs Pro 8722705 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 150mm Long, 3 Wire, G1/2, Class B +450°C Max
Rs Pro 8722714 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 150mm Long, 3 Wire, Probe, Class B +450°C Max
Rs Pro 7491863 Unpainted Stainless Steel Terminal Box, IP66, 300 X 80 X 150mm
Omega PR-10E-3-100-1/4-6 Rtd Probe, 100 Ohm, -200 to 600DEG C
Omega PR-21SL-3-100-A-0400-M12-1. Rtd Sensor, Spring Load, Class A, 100R
Omega RTD-806. Rtd Sensor, Class a Din Platinum, 100R
Lumapro 6CGL8 Extsgn Emlt Plst Sld Ld Acd Indsct 5.4W
Continental 4BX77 Banded Cogged V-Belt 4/BX77 80in
Rs Pro 8722701 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 150mm Long, 3 Wire, G1/2, Class B +450°C Max
Omega RTD-860 Rtd Sensor, -200 to 230DEG C
Omega SP-005-1. Tc & Rtd Temp Smart Probe W/DISCRETE I/O
Termoprodukt Termio-31 Temperature K Probe Data Logger -80~80°c With Usb Cradle
Omega SA1-J-72. Thermocouple, J Type, 2M, 175 Deg C
Omega SA1-T-72. Thermocouple, T Type, 2M, 175 Deg C
Try Another Search ?
Tips:
Need more specific results?
Apply filters here
Omega SA1-K-72. Thermocouple, K Type, 2M, 175 Deg C
Omega
SA1-RTD-4W-80-TA4F
Resistance Temperature Detector, 100 Ohm