Search results for "EWSA-PT100"
Specification Tables
1 results
RTD Sensors
139 Items
Categories
2 results
Air Quality Meters
25 Products
Electrical Power Testing
101 Products
Products
226 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 4 of 4
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
188.36
Rs Pro 2000593 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 50mm Long, 3 Wire, G1/2, +250°C Max
Rs Pro 2000594 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 75mm Long, 3 Wire, G1/2, +250°C Max
Rs Pro 5477714 PT100 Rtd Sensor, 8mm Dia, 100mm Long, 3 Wire, G1/2, Class B +250°C Max
Rs Pro 4553974 PT100 Rtd Sensor, 8mm Dia, 150mm Long, 4 Wire, G1/2, Class B +450°C Max
Rs Pro 2000598 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 300mm Long, 3 Wire, Probe, +250°C Max
Rs Pro 2000592 PT100 Rtd Sensor, 6mm Dia, 250mm Long, 2 X 3 Wire, Probe, +250°C Max
Rs Pro 4553980 PT100 Rtd Sensor, 8mm Dia, 250mm Long, 4 Wire, G1/2, Class B +450°C Max