Search results for "MC-254-30-00-00-IDC"
Categories
1 results
IDC Connectors
253 Products
Products
9,886 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 14 of 15
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
1.11
Multicomp Pro MP008718 Idc Conn, Rcpt, 14POS, 2ROW, 2MM
Multicomp Pro MC-254-06-00-00-IDC Connector, Rcpt, 6POS, 2ROW, 2.54MM
Multicomp Pro MCSJK-6G-20.00-18-10-60-B-20 Crystal, 20MHZ, 18PF, 6MM X 3.5MM
Multicomp Pro MCSJK-6G-24.00-16-10-60-B-20 Crystal, 24MHZ, 16PF, 6MM X 3.5MM
Multicomp Pro MCSJK-6G-20.00-16-10-60-B-20 Crystal, 20MHZ, 16PF, 6MM X 3.5MM
MOQ: 10
1.14
3M 3448-3020 Strain Relief, 20POS, Plastic, Idc Conn
MOQ: 10
1.14
Rs Pro 8117686 Spiral Wrap, I.d 6mm, 30mm Polyethylene