Search results for "schneider lc1d32q7 contactor"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Brands
2 results
SCHNEIDER ELECTRIC
21968 Products
APC by Schneider Electric
659 Products
Products
3 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
272.49
Schneider
Electric
LC1D32Q7
Contactor
, 380 V Ac Coil, 3-Pole, 32 A, 18.5 Kw, 1NC + 1NO
MOQ: 240
Schneider
Electric
LC1D32Q7
Contactor
, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 32A, 380V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
MOQ: 240
LC1D32Q7