Search results for "schneider lc1d18bd contactor"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Brands
2 results
SCHNEIDER ELECTRIC
21968 Products
APC by Schneider Electric
659 Products
Products
4 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
77.18
Schneider
Electric
LC1D18BD
Tesys D
Contactor
- 3P(3 No) - AC-3 - <lt/>= 440 V 18 a - 24 V Dc Coil
Schneider
Electric
LC1D18BD
Tesys D
Contactor
LC1D18BD
, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V 18A, 24V Dc Coil, Screw Clamp Terminals
LC1D18BD
LC1D Series
, 24 V Dc Coil, 3-Pole, 18 A, 7.5 Kw, 3NO, 690 V Ac