Search results for "schneider lc1d115d7 tesys deca"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Brands
2 results
SCHNEIDER ELECTRIC
21968 Products
APC by Schneider Electric
659 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
580.11
Schneider
Electric
LC1D115D7
Tesys
Deca
, Contactor, 3P(3No), Ac-3/Ac-3E, <=440V, 115A, 42V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider
Electric
LC1D115D7
Contactor,
Tesys
Deca
, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 115A, 42V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals