Search results for "multicomp pro mc0805b473k101ct"
Brands
4 results
MULTICOMP PRO
49409 Products
MULTICOMP
1889 Products
Pro Power
812 Products
Wrap-Pro
4 Products
MOQ: 5
0.13
Multicomp
Pro
MC0805B473K101CT
Cap, 0.047µF, 100V, 10%, X7R, 0805
MOQ: 100
0.13
Pro
MC0805B473K101CT
MOQ: 3000
0.04
MC0805B473K101CT
Cap, 47NF, 100V, 10%, X7R, 0805, Reel