Search results for "mcb0805r224kct 16v 10"
Specification Tables
1 results
Multilayer Ceramic Capacitors
1688 Items
Categories
1 results
Surge Protection Devices
172 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
MOQ: 5
0.13
Multicomp Pro
MCB0805R224KCT
Cap, 0.22µF,
16V
10
%, X7R, 0805
MOQ: 5
0.13
Multicomp Pro
MCB0805R224KCT
Cap, 0.22µF,
16V