Search results for "lc1dt32m7 contactor"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
2 results
Price: Low to High
121.69
Schneider Electric
LC1DT32M7
Tesys D
Contactor
- 4P(4 No) - AC-1 - <lt/>= 440 V 32 a - 220 V Ac 50/60 Hz Coil
Schneider Electric
LC1DT32M7
LC1D Series
Contactor
, 220 V Ac Coil, 4-Pole, 32 A, 4NO, 690 V ac/dc