Search results for "lc1d95u7 tesys deca 3p"
Categories
1 results
Electrical Power Testing
101 Products
Price: Low to High
469.16
Schneider Electric
LC1D95U7
, Contactor,
3P
(3No), Ac-3/Ac-3E, <=440V, 95A, 240V Ac 50/60Hz Coil
Schneider Electric
LC1D95U7
Deca
3P
(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 95A, 240V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals