Search results for "lc1d95u7 deca contactor"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
495.23
Schneider Electric
LC1D95U7
Contactor
, Tesys
Deca
, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 95A, 240V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider Electric
LC1D95U7
Tesys
Deca
Contactor
, 3P (3No), Ac-3/Ac-3E, <=440V, 95A, 240V Ac 50/60Hz Coil