Search results for "lc1d95q7 tesys deca contactor"
Price: Low to High
469.16
Schneider Electric
LC1D95Q7
Contactor
, 3P (3No), Ac-3/Ac-3E, <=440V, 95A, 380V Ac 50/60Hz Coil
Schneider Electric
LC1D95Q7
Deca
, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 95A, 380V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals