Search results for "lc1d95f7 contactor tesys"
Price: Low to High
469.16
Schneider Electric
LC1D95F7
Contactor
, 3P (3No), Ac-3/Ac-3E, 440V, 95A, 110V Ac 50/60Hz Coil
Schneider Electric
LC1D95F7
Contactor
Tesys
Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, 440V, 95A, 110V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals