Search results for "lc1d95bd contactor tesys deca"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
640.89
Schneider Electric
LC1D95BD
Contactor
Tesys
Deca
, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, 440V, 95A, 24V Dc Standard Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider Electric
LC1D95BD
Contactor
Tesys
Deca
, 3P(3No), Ac-3/Ac-3E, 440V, 95A, 24V Dc Standard Coil