Search results for "lc1d80q7 contactor"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
418.56
Schneider Electric
LC1D80Q7
Contactor
, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 80A, 380V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider Electric
LC1D80Q7
Contactor
, Tesys Deca, 3P(3No), Ac-3/Ac-3E, <=440V, 80A, 380V Ac 50/60Hz Coil