Search results for "lc1d80p7 tesys 3p"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
3 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
418.56
Schneider Electric
LC1D80P7
Contactor,
Tesys
Deca,
3P
(3NO), AC-3/AC-3e, 440V, 80A, 230V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider Electric
LC1D80P7
Tesys
D Contactor -
3P
(3 No) - AC-3 - <lt/>= 440 V 80 a - 230 V Ac 50/60 Hz Coil
LC1D80P7
D Contactor -