Search results for "lc1d65afe7 contactor"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
379.34
Schneider Electric
LC1D65AFE7
Contactor
, Tesys Deca, 3P(3 No), AC-3/AC-3e, <=400V, 65A, 115V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider Electric
LC1D65AFE7
Contactor
, Tesys Deca, 3P(3 No), Ac-3/Ac-3E, 0 to 440V, 65A, 115Vac 50/60Hz Coil