Search results for "lc1d50an7 contactor"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
2 results
Price: Low to High
437.20
Schneider Electric
LC1D50AN7
LC1D Series
Contactor
, 400 V Ac Coil, 3-Pole, 50 A, 3NO, 690 V ac/dc
Schneider Electric
LC1D50AN7
Tesys D
Contactor
- 3P(3 No) - AC-3 - <lt/>= 440 V 50 a - 415 V Ac 50/60 Hz Coil