Search results for "lc1d40abd contactor 3p"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
2 results
Price: Low to High
327.27
Schneider Electric
LC1D40ABD
Contactor
, Tesys Deca,
3P
(3 No), AC-3/AC-3e, <=400V, 40A, 24V Dc Standard Coil, Screw Clamp Terminals
Schneider Electric
LC1D40ABD
Contactor
, Tesys Deca,
3P