Search results for "lc1d12q7 contactor"
Specification Tables
1 results
Contactors
23 Items
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
136.28
Schneider Electric
LC1D12Q7
LC1D Series
Contactor
, 400 V Ac Coil, 3-Pole, 12 A, 3NO, 690 V Ac
MOQ: 240
Schneider Electric
LC1D12Q7
Contactor
, Tesys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 12A, 380V Ac 50/60Hz Coil, Screw Clamp Terminals