Search results for "electric atv930u22n4 variable speed"
Brands
1 results
ELECTRIX UK
2 Products
Categories
1 results
Power Inverters
36 Products
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
Schneider
Electric
ATV930U22N4
Variable
Speed
Drive, 1.5 Kw, 2.2 Kw, 3 Phase, 400 V Ac, 3.1 A, 4.3 A, ATV930 Series
Schneider
Electric
ATV930U22N4
Variable
Speed
Drive, Altivar Process ATV900, ATV930, 2.2kW, 400 to 480V, With Braking Unit, IP21