Search results for "c12h3tm160b circuit compact"
Products
2 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
527.23
Schneider Electric
C12H3TM160B
Circuit
Breaker
Compact
Nsxm H (70kA at 415VAC), 3 Poles 3d, 160A Rating Tmd Trip Unit, Compression Lugs and Busbar Connectors
Schneider Electric
C12H3TM160B
Compact
Mccb 3P 160A, Fixed Mount