Search results for "TC-J-NPT-U-72."
Categories
1 results
Electrical Power Testing
101 Products
Products
6,870 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 15
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
190.82
Omega
TC-J-NPT-U-72.
Thermocouple, J Type, Ss, 72"
Omega TC-J-NPT-U-72 Thermocouple, Type J, 2M, 650DEG C
Omega TC-J-NPT-G-72 Thermocouple, Type J, 2M, 650DEG C
Omega TC-T-NPT-U-72. Thermocouple, T Type, Ss, 72"
Omega TC-K-NPT-U-72. Thermocouple, K Type, Ss, 72"
Omega TC-K-NPT-U-72 Thermocouple, Type K, 2M, 650DEG C
Omega TC-T-NPT-U-72 Thermocouple, Type T, 2M, 650DEG C
Omega 5SRTC-TT-J-30-72 Tc, Type J, 2M, 78.74", 260DEG C
Omega TC-K-NPT-G-72. Thermocouple, K Type, Ss, 72"
Omega TC-K-NPT-G-72 Thermocouple, Type K, 2M, 650DEG C
Omega TC-T-NPT-G-72 Thermocouple, Type T, 2M, 650DEG C
Omega NB1-ICIN-14U-12 Tc Probe, Type J, 720DEG C, 12"
Omega 5SRTC-TT-J-24-36 Tc, Type J, 1M, 39.37", 260DEG C
Omega TJ36-ICSS-020U-12 Tc Probe, Type J, 0.5", 12", 304 Ss
Omega SA1-J-72 Thermocouple, Type J, 2M, 175DEG C
Omega SA1XL-J-72 Thermocouple, Type J, 2M, 260DEG C
Omega SA1-J-72-SC Thermocouple, Type J, 2M, 175DEG C
Omega 5TC-GG-J-24-72 Thermocouple Wire, Type J, 24AWG
Omega 5TC-TT-J-30-72 Thermocouple Wire, Type J, 30AWG
Omega 5TC-TT-J-24-72 Thermocouple Wire, Type J, 24AWG, PK5
Omega 5TC-GG-J-24-72. Thermocouple Wire, Type J, 24AWG, 2M
Omega WTJ-HD-72-S Thermocouple, Type J, 1.8M
Ridgid Threader 1-2'' Npt #65R-TC 36570
Omega M12JSS-M3-U-075-A Thermocouple, Type J/K, 90DEG C
Omega M12KIN-M6-U-100-E Thermocouple, Type J/K, 90DEG C
Omega M12MJSS-1/4-U-6 Thermocouple Probe, J, Ss, 6"
Omega M12MJSS-M3-U-250 Thermocouple Probe, Type J, 250MM, Ss
Omega 5SRTC-GG-K-20-72 Tc, Type K, 2M, 78.74", 480DEG C
Omega 5LSC-GG-K-20-72 Tc, Type K, 2M, 78.74", 480DEG C
Omega SA1-J-72. Thermocouple, J Type, 2M, 175 Deg C
Omega 5TC-TT-J-30-72. Thermocouple Wire, Type J, 30AWG, 2M
Omega WTJ-HD-72-S. HEAVY-DUTY Thermocouple, J Type, 1.8M
Proto Plier Locking U-shape Jaw, 11.31/64'', Jaw H 1.3/64'', Jaw D 3.19/64'', Steel Black 283XL
T&b LTGES04B-J Flex Conduit Liquid Tight 1"NPT Blk
Rs Pro 1759837 Axial Fan, 230 V Ac, Ac Operation, 1002.4m³/h, 80W, IP56, 205 X 205 X 72mm
Rs Pro 1759836 Axial Fan, 230 V Ac, Ac Operation, 1002.4m³/h, 80W, IP56, 205 X 205 X 72mm