Search results for "MCSDC1006-331KU"
Specification Tables
1 results
Surface Mount Inductors
400 Items
Products
16 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
0.98
Multicomp Pro
MCSDC1006-331KU
Inductor, 330UH, 520MA, +10%