Search results for "MCSDC1006-331KU"
Products
16 results
Price: Low to High
0.54
Multicomp Pro MCSDC0604-331KU Inductance:330µH
Multicomp Pro MCSD105-331KU Inductor, 330µH, 520MA, 10%
Multicomp Pro MCSD105-331KU Inductor, 330UH, 520MA, 10%
MOQ: 5
0.97
Multicomp Pro MCSDC1006-152KU Inductance:1.5mH
MOQ: 5
0.97
Multicomp Pro MCSDC1006-470KU Inductance:47µH
Multicomp Pro MCSDC1006-560KU Inductance:56µH
Multicomp Pro MCSDC1006-681KU Inductance:680µH
Multicomp Pro MCSDC1006-220MU Inductors, 22UH, 20%, Smd
Multicomp Pro MCSDC1006-220MU Inductance:22µH
Multicomp Pro
MCSDC1006-331KU
Inductor, 330UH, 520MA, +10%