Search results for "MCSDC1006-331KU"
Specification Tables
1 results
Surface Mount Inductors
400 Items
Products
16 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
MOQ: 10
1.67
Multicomp Pro MCSD75-331KU Inductance:330µH
MOQ: 10
1.67
Multicomp Pro MCSD75-331KU Inductor, 330UH, 400MA, 10%
MOQ: 5
1.28
Multicomp Pro MCSCH895-331KU Inductor, 330µH, 10%, Radial Leaded
MOQ: 5
1.15
Multicomp Pro MCSDC1006-471KU Inductors, 470UH, 10%, Smd
1.15
1.02
Multicomp Pro MCSDC1006-271KU Inductors, 270UH, 10%, Smd
Multicomp Pro
MCSDC1006-331KU
Inductor, 330UH, 520MA, +10%