Search results for "MCSDC0805-220MU"
Specification Tables
1 results
Surface Mount Inductors
400 Items
Products
15 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
MOQ: 5
0.64
Multicomp Pro MCSDC0805-221KU Inductors, 220UH, 10%, Smd
Multicomp Pro MCSDC0805-470KU Inductance:47µH
Multicomp Pro MCSDC0805-180MU Inductors, 18UH, 20%, Smd
Multicomp Pro MCSDC0805-470KU Inductors, 47UH, 10%, Smd
Multicomp Pro MCSDC0805-221KU Inductance:220µH
Multicomp Pro MCSDC0805-180MU Inductor, 18UH, 1.6A, +20%
Multicomp Pro MCSDC0805-471KU Inductors, 470UH, 10%, Smd
Multicomp Pro MCSDC0805-471KU Inductance:470µH
MOQ: 5
0.97
Multicomp Pro MCSDC1006-220MU Inductors, 22UH, 20%, Smd
0.97
Multicomp Pro MCSDC1006-220MU Inductance:22µH
Multicomp Pro
MCSDC0805-220MU
Inductors, 22UH, 20%, Smd
1.37
Multicomp Pro
MCSDC0805-220MU
Inductor, 22UH, 2.8A, +20%