Search results for "MCSDC0805-220MU"
Specification Tables
1 results
Surface Mount Inductors
400 Items
Products
15 results
All Filters
Reset
0
Price
Categories
Brands
Page 1 of 1
Relevance
Price: High to Low
Price: Low to High
1.89
Multicomp Pro MCSDC0805-330KU Inductors, 33UH, 10%, Smd
Multicomp Pro MCSD54-220MU Inductor, 22UH, 20%, Smd
Multicomp Pro
MCSDC0805-220MU
Inductors, 22UH, 20%, Smd
1.37
Multicomp Pro
MCSDC0805-220MU
Inductor, 22UH, 2.8A, +20%