Search results for "MCSDC0805-220MU"
Products
15 results
Price: Low to High
1.37
Multicomp Pro
MCSDC0805-220MU
Inductors, 22UH, 20%, Smd
1.37
Multicomp Pro
MCSDC0805-220MU
Inductor, 22UH, 2.8A, +20%